• September

• Slávnostné otvorenie školského roka 2016/17

5.9. - Slávnostné otvorenie školského roka 2016/17 sa uskutočnilo v telocvični školy. Všetkých žiakov i rodičov privítal riaditeľ školy PaedDr. Andrej Hipík. V triedach dostali žiaci pokyny k novému šk. roku.

Celoslovenský Casting rybolovnej techniky

V augustovej celoslovenskej súťaži Casting rybolovnej techniky v Gabčíkove obsadil David Piešťanský (4.A) pekné 3. miesto.

Chovateľský deň v Šterusiach

14.9.- sa žiaci 4. ročníka s triednou pani učiteľkou Mgr. Janovičovou zúčastnili Chovateľského dňa v PD Šterusy, kde si prezreli chov dobytka, vystúpili s tančekom a pochutili si na domácich výrobkoch z produkcie družstva.

Výstava vtáctva v kaštieli

19.9. si žiaci niektorých tried prezreli výstavu vtáctva v kaštieli, ktorú pripravili chtelnickí drobnochovatelia.