• september

• Slávnostné otvorenie školského roka 2015/16

2.9. - Slávnostné otvorenie školského roka 2015/16 sa uskutočnilo pred budovou školy za prítomnosti všetkých žiakov, učiteľov a hostí.

Chovateľský deň v PD Šterusy

17.9. sa žiaci 3. ročníka zúčastnili Chovateľského dňa v PD Šterusy, kde si prezreli chov dobytka, ochutnali z poľnohospodárskych produktov a výrobkov z nich, vystúpili s krátkym kultúrnym programom.

Workshop na tému Tolerancia

24.9. - sme pre žiakov 1. stupňa pripravili Workshop na tému Tolerancia, ktorú prezentovali pracovníci Linky detskej istoty.

Výstava vtákov v kaštieli

21.9.- si žiaci mohli prezrieť výstavu vtákov a iných zvierat v budove kaštieľa a v jeho okolí. Deti sa dozvedeli zaujímavosti o ich chove.

"Kolieska v akcii"

30.9.- v ŠKD zorganizovali vychovávateľky pre deti  súťaž v zdolávaní prekážok na kolobežkách a bicykloch.