• 2.  september-  Slávnostné otvorenie školského roka 2019/2020

20.september-   Na Európskom dni športov vo Vrbovom nás reprezentovali  žiaci 8. a 9.ročníka: Mátyusová, Feranec, Kováč, Natčin, Lukáčiková, Slamková, Ďurišová, Horváth. Získali pre školu 3. miesto.

25.september- V Cezpoľnom behu žiakov za našu školu bežali Katka Chrvalová, Sára Tomášková, Timea Smolková.

26.september- V škole sme zorganizovali Európsky deň jazykov pre žiakov piateho ročníka. Žiaci sa netradičnou formou dozvedeli zaujímavosti o rôznych európskych jazykoch, riešili tajničky, rébusy, súťažili. Na záver sme vyhodnotili najkrajšie kostýmy predstavujúce niektorú európsku krajinu. A tu sú víťazi:
          1. Janech Adrián- Slovák (bača)  2.Hipíková Katka- Slovenka (kroj)  3.Lányiová Natália-Slovensko (kroj)