• november

• 11.11. vybraní žiaci školy- najaktívnejší čitatelia Obecnej knižnice v Chtelnici  absolvovali výlet do Historickej knižnice rodu Apponyovcov v Oponiciach.

11.11. v okresnom kole šachu získala naša žiačka Petra Jančovičová zo 7.A triedy pekné 2. miesto.

12.11. si žiaci deviateho ročníka vyskúšali svoje vedomosti v cvičnom testovaní zo slovenského jazyka a matematiky-"Komparo".

13.11. a 16.11 sme v našej škole realizovali zimné účelové cvičenie.

20.11. učitelia našej školy navštívili divadelné predstavenie Sen svätojánskej noci v divadle Astorka v Bratislave.

25.11.po prvýkrát absolvovali žiaci 5. ročníka  TESTOVANIE T5   zo slovenského jazyka a matematiky.

27.11. si žiaci 1. stupňa pozreli divadelné predstavenie pod názvom "Mlynárkin pytač" v Divadle Jána Palárika v Trnave.

30.11. sme pre dievčatá šiesteho ročníka uskutočnili besedu s odbornou lektorkou "Čas premien".

30.11. sme zorganizovali pre siedmakov besedu s p.Milanom Honzom, príbuzným významného chtelnického rodáka Jozefa Honzu Dubnického, ktorý v Chtelnici šíril osvetu, viedol čitateľké krúžky a zakladal spolky. Spolupracoval s M.R. Štefánikom v Amerike, bol pri podpise Clevelandskej dohody a bol legionárom vo Francúzsku.