• Spolu múdrejší 3

• Ministerstvo školstva vyhlásilo výzvu, do ktorej sa zapájajú aj naši učitelia, aby pomohli žiakom formou doučovania preklenúť nedostatky a slabé miesta. Vďaka tejto aktivite podporíme snahu detí a zminimalizujeme rozdiely medzi nimi a ostatnými žiakmi. Chceme sa individuálne venovať žiakom s IVVP, žiakom ohrozených školským neúspechom a nadaných posúvať na vyššiu úroveň, prípadne sa venovať aj precvičovaniu vyšších úrovní v preberaných témach. Máme odhodlanie posunúť zručnosti a schopnosti detí a chceme, aby zažili úspech. Zapojením sa do tohto projektu si sľubujeme to, že všetky deti budú v ďalšom období štartovať  z rovnakého miesta vedľa svojich spolužiakov.

Od januára do júna tohto roka bude prebiehať doučovanie žiakov v malých skupinách, vďaka čomu sa plne kvalifikovaný učiteľ môže venovať žiakom individuálne 2 hodiny týždenne. Budeme vás informovať o napredovaní formou správy v EDUPAGE alebo prostredníctvom telefonického rozhovoru.