• Zápis do 1. ročníka na šk. rok 2024/25

• Zápis sa uskutoční v dňoch 3. a 4. apríla 2024 v čase od 14:00 hod. do 17:00 hod.v budove základnej školy.

Na zápis treba prísť s dieťaťom a priniesť treba:

• rodný list dieťaťa (iba k nahliadnutiu-netreba kópiu vytlačiť)
            • vytlačenú a obidvomi rodičmi podpísanú prihlášku (vyplníte ju na webovej stránke školy-    www.zschtelnica.edupage.sk- v hornom menu- viac-elektronická prihláška.

PROSÍME PRI VYPĹŇANÍ EL. PRIHLÁŠKY POUŽÍVAŤ DIAKRITIKU (dĺžne, bodky, mäkčene, ale aj veľké písmená), VAMI ZADANÉ ÚDAJE SA NAHRÁVAJÚ DO SYSTÉMU.

Na stránke školy si už môžete rezervovať aj termín na zápis.

V prípade, že zvažujete odklad povinnej šk. dochádzky, treba sa (najlepšie už pred zápisom) objednať do CPP v Piešťanoch (t.č. 033 77 43423) alebo  vo Vrbovom (t.č. 033 77 92324).

Ak malo dieťa v minulom šk. roku odloženú školskú dochádzku, je vhodné tiež absolvovať vyšetrenie v poradni, kde mu potvrdia školskú  zrelosť (môžete absolvovať ešte pred zápisom v prípade, ak vyznačíte záujem o ŠKD, treba vyplniť a priniesť aj priložený zápisný lístok Zapisny_listok_do_SKD(1)(1).docx (ušetríte čas na zápise).

Pri zápise je možnosť objednať a zaplatiť šk. potreby pre budúceho prváka (písanky, ceruzky, potreby na výtv. výchovu, prvú knihu...). Suma  je 30,50€

Zapísať treba všetky deti, ktoré sú narodené s dátumom od 1.septembra 2017 do 31.augusta 2018, aj deti, ktoré mali v minulom školskom roku odloženú povinnú školskú dochádzku

• Hollého pamätník - druhý stupeň

• Súťaž v prednese poézie a prózy pre žiakov druhého stupňa sa uskutočnila 29.2. 2024 s nasledovnými výsledkami:

2. kategória (5., 6. ročník)

Poézia: 1. miesto- Miriam Muziková (6.B), 2. miesto- Stela Brašková (5.B), 3. miesto- Adam Lányi (5.B)

Próza: 1. miesto-Laura Jankovičová (6.B), 2. miesto- Ema Blažková (6.A), 3. miesto- Emma Mičová (6.B)

3. kategória (7.-9. ročník) -bez ocenení