• November

• 6.november - V okresnom kole šachovej súťaže zvíťazila a postup do krajského kola si vybojovala siemačka Tamara Jančovičová.

11. november- Žiaci deviateho ročníka absolvovali  dejepisnú exkurziu. Navštívili pamätnú izbu a rodný dom M. R. Štefánika v Košariskách a Múzeum holokaustu v Seredi.

13. november- Pre 1.stupeň sme zorganizovali divadelné predstavenie Mlynárkin pytač v Divadle Jána Palárika v Trnave.

14. november- Deviataci si vyskúšali svoje vedomosti a schopnosti z matematiky a slovenského jazyka a literatúry v skúšobnom testovaní "Komparo".

15. november- Boli žiaci prvého ročníka testovaní v pohybových predpokladoch.

20. november- Uskutočnilo sa celoslovenské testovanie piatakov v predmetoch matematika a slovenský jazyk a literatúra.