• December

2.december - pre zamestnancov školy a dôchodcov sme pripravili vianočné posedenie. O kultúrny program sa postarali vyučujúce prvého stupňa.

4. december - sa starší žiaci (Silný, Pripko, Soják, Kováč, Mikuš, Natčin, Roman zúčastnili futsalovej súťaže a získali 3. miesto v skupine.

5. december -  staršie žiačky vybojovali tiež  3. miesto v skupine vo florbale.

11.december - pre zamestnancov školy sme zorganizovali návštevu  predstavenia "Idiot" v divadle Astorka v Bratislave.

11.december - žiaci prvého stupňa začali s  absolvovaním náučných  a tvorivých aktivít v environmentálnom programe. Prváci  pod názvom Život na lúke, štvrtáci O živote včiel.

13.december - v spolupráci s Mestskou knižnicou v Piešťanoch sme pripravili výtvarný workshop s českými ilustrátorkami a výtvarníčkami Alicou Pokornou a Sylviou Francovou.

17. december - v spolupráci s Obecnou knižnicou v Chtelnici sa žiaci tretieho a šiesteho ročníka zúčastnili v školskej knižnici besedy so spisovateľom, spevákom a hudobníkom Branislavom Jobusom, ktorý vtipným rozprávaním predstavil deťom svoje knihy (Muflón Ancijáš a jeho spanilá jazda, Ako muflón Ancijáš cestoval na západ, Muflón Ancijáš a mimozemšťan, Žubrienky inštalatérky, Zberný dvor...) Svoje rozprávanie spestril pesničkami. Tretiaci si pripravili krátky kultúrny program, v ktorom využili krátke ukážky a básne od Braňa Jobusa, s ktorými sa stretli v časopise Maxík.

20.december - posledný deň pred vianočnými prázdninami strávili deti prvého stupňa spoločne v multifunkčnej triede, kde každá trieda vystúpila s krátkym programom, absolvovali vianočné súťaženie a videli krátky vianočný príbeh. Žiaci druhého stupňa si pripravili vianočné besiedky v triedach a vystriedali sa  pri ukážkach fyzikálnych pokusov v telocvični.