• Február

3.-7.2. sa pre žiakov siedmeho ročníka konal lyžiarsky výcvikový kurz v zariadení Skiarena vo Fačkovskom sedle, ktorého sa zúčastnilo 37 žiakov. Nedostatok snehu v sezóne spôsobil, že sa žiaci a inštruktori nemohli venovať výcviku v požadovanej miere, program bol sčasti vypĺňaný inými turistickými a športovorelaxačnými činnosťami.

14.2. pred jarnými prázdninami sa uskutočnil v jedálni školy detský karneval. Zabezpečené bolo občerstvenie, nechýbala tombola a samozrejme ceny pre najkrajšie masky. O dobrú zábavu sa postaral Krokodub.

14.2. sa okresného kola dejepisnej olympiády zúčastnili žiačky Sofia Hipíková (2. miesto), Tamara Jančovičová (5. miesto) a Adela Hlúchová.

17.-21.2.- jarné prázdniny

24.2.- sme si pripomenuli regionálne zvyky v obci, privítali sme v škole "šabľovníkov" a chtelnickú dychovku.

28.2. v spolupráci s učiteľmi pripravili deviataci "Večer v škole" pre žiakov 3.-5. ročníka. Na rôznych stanovištiach sa čo-to naučili, vyskúšali si svoje zručnosti a zabavili sa súťažami.