• Elektronické odhlasovanie obedov

• Online odhlásenie z obedu je možné realizovať cez stránku www.eskoly.sk na základe prihlasovacích údajov / meno, heslo/,ktoré boli vygenerované pre každého stravníka a distribuované prostredníctvom mailových adries rodičov.

Odhlásiť sa z obeda je možné najneskôr do 14:00 predchádzajúceho dňa.

Systém bude spustený od 2.10.2023

Návod na odhlasovanie nájdete vo videu:https://www.youtube.com/watch?v=8Ud2066FYwY

• Oznam ZUŠ

• Cirkevná základná umelecká škola sv. Gorazda Vrbové, pobočka v Chtelnici

Ponúka v školskom roku 2023/2024 štúdium v hudobnom, výtvarnom a tanečnom odbore.

Hudobný odbor:

Spev, hra na klavír, Mgr. Katarína Juríková DiS. art., kontakt: 0948 214 299

Hra na klasickej gitare, Tomáš Slabý DiS. art., kontakt: 0918 285 091

Hra na bicie nástroje, Lukáš Slabý DiS. art., kontakt: 0905 228 639

Hra na zobcovej flaute, Mgr. art. Andrej Barinec, ArtD., kontakt: 0902 873 969

Školné: 7€/mesiac, platí sa polročne (september až január - 35€, február až jún - 35€)

+ rodičovský príspevok 10€, platí sa raz ročne

Tanečný odbor, Kristián Filipovič DiS. art., kontakt: 0911 353 134

Výtvarný odbor, Matej Slabý DiS. art., kontakt: 0907 435 980

Školné: 5€/mesiac, platí sa polročne (september až január - 25€, február až jún - 25€)

+ rodičovský príspevok 10€, platí sa raz ročne

Noví žiaci sa môžu prihlásiť elektronicky do 14.9.2023 na stránke www.czusvrbove.sk

PRIHLÁŠKU VYPĹŇAJÚ LEN NOVÍ ŽIACI!

• Oznam pre stravníkov- doplnenie informácií

• OZNAMY PRE STRAVNÍKOV

/žiakov ZŠ  s MŠ nám.1.mája 3 v Chtelnici /

Šk.rok 2023/2024

CENNÍK A ÚHRADA STRAVNÉHO:

Žiaci l.stupňa obed      1,70 €

Žiaci II.stupňa obed     1,90 €

Zamestnanci                 2,40 €

V zmysle všeobecne záväzného nariadenia obce Chtelnica, zákonný zástupca žiaka prispieva na úhradu režijných nákladov v školskej jedálni sumou 5 € mesačne na žiaka.

Platba prebehne za obdobie:

September – december 2023         20 €

Január – jún 2024                              30 €

V mesiaci september 2023 k sume za réžiu sa pripočíta  suma 20 € ako záloha na obedy bez dotácie.

Výška poplatkov do školskej jedálne vám bude odosielaná elektronickou poštou na vami uvedené mailové adresy. Poplatky treba uhradiť do 15 dňa v mesiaci .

DOTÁCIA na stravu sa bude v zmysle § 4 ods.6 zákona o dotáciách poskytovať v sume:

a/ 2,10 € za každý deň, v ktorom sa žiak I. stupňa zúčastnil vyučovacieho procesu.

b/ 2,40 € za každý deň, v ktorom sa žiak II. stupňa zúčastnil vyučovacieho procesu.

Rozdiel medzi sumou na dotáciu obeda a výškou stravného, bude použitá ako réžia do školskej jedálne.

ODHLÁSIŤ resp. prihlásiť zo stravy  sa dá denne do 14,00 hod. osobne v šk. jedálni, alebo na tel. čísle 0337794231 / počas mesiaca september 2023 prejdeme na elektronické odhlasovanie cez eškoly/

Včas neodhlásený obed si môžete prevziať do 13,00 hod. v školskej jedálni. Obed vám odovzdáme

na tanieri a následne si ho preložíte do vlastných nádob./ hygienické dôvody /

EVIDENCIA odberu stravy je cez čipový systém, ktorý je umiestnený pri výdajnom okienku v jedálni. Žiak je povinný používať čip pri každom odbere stravy.