• 10.11. - staršie žiačky - Mrázová, Lukačovičová, Súkeníková, Bukovská, Smolková, Suchánová a Hornáková reprezentovali školu vo florbale. V kategórii dievčat  získali 3. miesto v skupine. V okresnom kole skončili na 8. mieste.

22.11. žiaci prvého stupňa navštívili Divadlo Jána Palárika v Trnave, kde si pozreli predstavenie Veľryba Gréta.

29.11. sa uskutočnila florbalová súťaž chlapcov. Naši žiaci - Bukovský, Homola, Zemko, Hečko, Dziad, Jankovič a Janech si vybojovali 2. miesto v skupine.

V mesiacoch november-december sme sa spoločne zapojili do akcie s názvom „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.“ Vyzbierané krabičky plné darčekov pre seniorov, ktoré spoločne vytvorili naši žiaci a rodičia, ale aj pracovníci školy, sme doručili do zariadenia pre seniorov Bohunka v Jaslovských Bohuniciach.