• 1.6. MDD

Deň detí strávili deti v prírode, hrami, súťažami a triednymi aktivitami

1.6. Hasiči očami detí- Vyhodnotenie výtvarnej súťaže:

1. stupeň- 1.miesto- Bačová Terézia 3.B

2.miesto- Jakubcová Dominika 3.B

3.miesto- Brisudová Tamara 3.B

cena poroty- Novotný Jakub 4.A

cena hasičiek- Einšpiglová Alžbeta 2.B

2. stupeň- 1.miesto- Jakubcová Vivienne 5.B

2.miesto- Slabý Oliver 6.A

3.miesto- Hornáková Melánia 8.B

cena predsedu DHZ- Beblavá Sabina 8.B

cena poroty- Navrátil Jakub 7.A

14.6.- sme pre žiakov 7.-9.ročníka pripravili besedu s príslušníkom polície s protidrogovou tematikou

23.6. -sa uskutočnili oslavy 50.výročia školy, ktorej predchádzala príprava kultúrneho programu, výzdoba tried, školy. Všetky triedy nacvičili krátky tanec, ktorý predviedli pred hlavným programom. Kultúrny program tvorili ukážky scénok z rôznych období života školy, tance, piesne, vystúpenie učiteľov 1. stupňa a zakončil sa príhovorom riaditeľa školy. Počas programu a po ňom prebiehali tvorivé dielne (maľovanie na tvár, zdobenie medovníkov, tvorba šperku, textilná tvorba a predaj občerstvenia). Nasledovalo vystúpenie hudobnej skupiny MASLO zo ZUŠ, prehliadka priestorov školy, edukačné workshopy z fyziky, chémie a matematiky. V jedálni školy bolo pripravené pohostenie pre bývalých a súčasných učiteľov a prevádzkových pracovníkov.