• November

• 7.11. si mali možnosť deviataci vyskúšať skúšobné testovanie z matematiky a slovenského jazyka- Komparo

7. 11. si žiaci prvého stupňa pozreli filmové predstavenie v kine Fontána v Piešťanoch s environmentálnou tematikou (nedostatok vody a jej ochrana) i s motívom priateľstva a vzájomnej pomoci pod názvom "Hurá do Afriky"

19.11. odohrali žiaci druhého stupňa volejbalový zápas so ZŠ Veľké Kostoľany

24.11.sa  uskutočnila obecná akcia Pečiem, pečieš, pečieme, ktorá sa zapáčila aj našim žiakom. Preto sa rozhodli zapojiť sa do nej. Pod vedením svojho spolužiaka Erika Machoviča vybrali recepty a spoločne upiekli zázvorníky a škoricové kolieska. Práve vďaka tomu, že boli veľmi chutné, upiekli ďalšie dve dávky aj na vianočné trhy.