• Jún

2.6. sme oslávili s deťmi MDD. 1. stupeň po ranných súťažiach v triede absolvoval výlet pod Pyramídu a pre 2. stupeň bolo pripravené športové dopoludnie.

Školské výlety absolvovali žiaci po triedach nasledovne:

1.-3. ročník 5.6. 2014 Bojnice- zámok, ZOO
          4.ročník 29.4. 2014 Lešná- zámok, ZOO
          5. ročník 27.5. 2014 Žilina, Strečno, lesopark
          6. ročník 26.5. 2014 Čičmany, Rajecké Teplice, Manínska tiesňava
          7.A 22.5. 2014 Hvezdáreň Hlohovec, Arborétum Tesárske Mlyňany
          7.B 30.5. 2014 Kremnica- bane, mincovňa
          8.A 21.5. 2014

Viedeň-Schonbrunn, Prater, Naturhistorsches Museum...

9.A 10.6. 2014 Kittsee-čokoládovňa, Hainburg-hrad
          9.B 3.-4.6.2014 Brno-centrum mesta, ZOO, Křtiny-hist. pamiatky

5. 6. sa žiaci školy zapojili do celoslovenskej akcie v čítaní - Čitateľský maratón. V tomto roku sme prekonali  počet čitateľov oproti minulému roku o 30%. Žiaci čítali celý deň, plynule, bez prestávok.

6.6. sa pre žiakov 1. stupňa uskutočnil Workshop Linka detskej istoty, kde sa deti interaktívnou formou, hrami a tvorivými cvičeniami mohli dozvedieť, čo majú robiť, keď majú nejaký problém, čo robiť, aby  sa nestratili a tiež ako bezpečne používať internet.

11.6. pripravila pre žiakov 2. stupňa vyučujúca hudobnej výchovy stretnutie so svetovou hudbou - Deň hudby v ZŠ.

17.6. elegantne upravení deviataci cestovali do Bratislavy, aby si v historickej budove pozreli divadelné predstavenie Lakomec.

24.6. sa v škole uskutočnil volejbalový turnaj škôl, ktorého sa zúčastnili tímy z Veľkých Kostolian, Boleráza, Jaslovských Bohuníc, z Chtelnice a zo ZŠ Nám. SUT v Trnave. Turnaj vyhrali dievčatá z našej školy.

25.-26.6. sa naši žiaci- Bocian Simon, Machovič Matúš, Kolláriková Timea a Suchá Bianka- víťazi krajského kola súťaže Na bicykli bezpečne zúčastnili celoslovenského kola v Liptovskom Mikuláši, v ktorom obsadili pekné 5. miesto. Za odmenu druhý deň strávili v Tatralandii.

27.6. sme slávnostne ukončili školský rok 2013/14, odmenili sme žiakov za reprezentáciu školy v predmetových súťažiach, za dobré vyučovacie výsledky a rozlúčili sme sa s p. uč. Krakovíkovou, ktorá odchádza učiť na inú školu, ale i s vychovávateľkou Vierou Jamnickou a zástupkyňou školy Mgr. Horvatovičovou, ktoré odišli na zaslúžený dôchodok.