• Apríl

3. 4.- absolvovali  žiaci 6. a 7. ročníka besedu s pracovníkmi polície zameranú na prevenciu proti drogám, zvlášť sa zamerali na nepriaznivé účinky alkoholu.

Pre dievčatá- šiestačky bola v ten istý deň beseda na tému Čas premien.

8.4.- si žiaci vyšších ročníkov 1. stupňa a nižších ročníkov druhého stupňa mohli zmerať sily pri prekonávaní prekážok a rôznych úloh na bicykli, v znalosti pravidiel cestnej premávky i ovládaní časti a údržby bicykla v školskom kole súťaže Na bicykli bezpečne.

9.4. - v obvodnom kole matematickej olympiády uspeli naši žiaci Adam Lopatka ( 1. miesto) a Natália Bubáková (2.miesto)

11.4.- sme sa zúčastnili súťaže o poznávaní okolitých obcí mikroregiónu pod Holeškou. A hoci sa súťažiaci  snažili, obsadili až 7. miesto.

15.4.- v okresnom kole biologickej olympiády v oblasti zoológie (kat. E) získal Marián Krajčovič (8.A) 2 miesto.

15.4.- sa uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska s nasledovnými výsledkami:

II. kategória-4.-6. roč.   III. kategória-7.-9. roč.
          1. miesto Petronela Lišková 6.B 1. miesto Lenka Kimmerlingová 7.A
          2. miesto Renátka Blahová 4.A 2. miesto Kristína Vráblová 7.A
          3. miesto V. Kernová, D. Reško 3. miesto ----------------------------------

16.4. -V rámci aprílového Dňa Zeme sa žiaci najvyšších ročníkov podieľali na skvalitnení prostredia obce jej čistením v časti Ščeklíny.

26.4. - v obci prebehol 29. ročník Behu oslobodenia Chtelnice. Zúčastnili sa ho aj naši žiaci a tu sú výsledky žiackych kategórií:

beh_oslobodenia-vysledky.xls