• Máj

•

5.5.- v okresnom kole súťaže Slávik Slovenska získala pre školu 2. miesto Petronela Lišková zo 6.B

7.5.- sa začal plavecký výcvik pre žiakov 3. a 4. ročníka, ktorý budú absolvovať 5x v krytom bazéne v kaštieli v Jaslovských Bohuniciach.

9.5.- absolvovali žiaci prvého stupňa dopravnú výchovu na Detskom dopravnom ihrisku vo Vrbovom. Zdokonalili sa nielen v teoretických vedomostiach, ale i prakticky si vyskúšali jazdu na bicykloch a štvorkolkách.

11.5.- žiaci 3. a 4. ročníka vystúpili v krátkom kultúrnom programe zostavenom z básní, piesní, scénok a tancov na oslave Dňa matiek v kultúrnom dome PD v Chtelnici

13.5.- v krajskom kole biologickej olympiády -kat. E pre školu vybojoval 1. miesto Marián Krajčovič z 8.A triedy a postúpil tak do celoslovenského kola

13.5.- žiaci 8. ročníka absolvovali literárnu exkurziu po stopách Ľudovíta Štúra v Modre a tiež navštívili pamätnú izbu Jána Hollého na Dobrej Vode.

14.5.- sa uskutočnilo vo Vrbovom obvodné kolo  súťaže Na bicykli bezpečne. Naši žiaci v zostave: Matúš Machovič, Simon Bocian, Kolláriková Timea a Suchá Bianka  v ňom obsadili 1. miesto a vybojovali tak postup do krajského kola.

15.5. - v okresnom kole biologickej olympiády reprezentovali školu  Matúš Malec zo 6.A, Roland Rybanič zo 6.B, Adam Lopatka- sa umiestnil na 1. mieste v teoreticko-praktickej časti a Daniela Zmeková na 2. mieste v projektovej časti

16.5.- žiaci 1.-4. ročníka boli v Kine Fontána v Piešťanoch na filmovom predstavení BLUE 2

20.5. - skupina AYA predstavila prvostupniarom  výchovný program  s ekologickým zameraním pod názvom Doktror Zembolí

a žiakom druhého stupňa predstavili 13 komnatu zameranú na protidrogovú výchovu.

27. a 28.5. sa uskutočnil zber starého papiera. Vyhodnotenie nájdete tu: Zber_papiera_-jar_2014.xlsx

30.5.- sa uskutočnil priateľský florbalový turnaj našich žiakov a žien. Najlepší boli starší žiaci, na 2. mieste boli mladší žiaci a tretie boli ženy.

30.5.- V krajskom kole súťaže Na bicykli bezpečne naši žiaci (Machovič, Bocian, Kolláriková a Suchá) získali 1. miesto a postup do celoslovenského kola,ktoré sa bude konať na konci júna v Liptovskom Mikuláši.