• Január

• 13.-17.1.-sa v škole uskutočnila hĺbková inšpekcia, ktorá sledovala stav,priebeh a podmienky vyučovania v škole

21.1.Na návštevu do prvej triedy zavítali učeniachtiví predškoláci z chtelnickej materskej školy. Prezreli si ich knižky a písanky, spoločne si zaspievali piesne a zarecitovali básne.Oboznámili sa tak s prostredím školy pred zápisom do prvého ročníka.

25. 1. - sa uskutočnil IX. školský ples. Organizovali ho rodičia v spolupráci so školou. Hojná účasť rodičov a priateľov školy svedčí o tom, že sa tradičný školský ples teší obľube. Do tanca hrala skupina Quatro, o zábavu a bohatú tombolu nebola núdza.

30.1.- mali žiaci 8. a 9. ročníka absolvovať prednášku k problematike šikanovania a závislosti na gamblerstve, ktorú pre nich pripravili pracovníci Mestskej polície v Piešťanoch v spolupráci s koordinátorom prevencie na škole p. učiteľom Hipíkom