• Február

5. a 6. 2. -sa uskutočnil zápis do prvého ročníka našej školy. K zápisu prišlo 42 žiakov, rodičia niektorých z nich požiadali o odloženie školskej dochádzky. Na priebeh zápisu dohliadali pracovníčky Špeciálnej pedagogicko psychologickej poradne vo Vrbovom.

7.2. - piataci absolvovali prednášku na tému: Internetová kriminalita

11.2. - na okresnom kole dejepisnej olympiády reprezentovali školu  Adam Lopatka zo 6.B, ktorý sa umiestnil na peknom 5. mieste, a Lucia Jančovičová z 8.B obsadila 7. miesto.

14.2. priamo na sv. Valentína sa uskutočnil v kultúrnom dome detský karneval. Najkrajšie masky boli odmenené vecnými cenami a všetky ostatné masky dostali čokoládové medaily. O dobrú zábavu nebola núdza až do večerných hodín.

20.2. -vyučujúce 1. stupňa zorganizovali školské kolo súťaže Hollého pamätník v prednese poézie a prózy. Porota výkony jednotlivcov vyhodnotila a víťazi 1. kategórie tejto súťaže boli ocenení peknou knihou a diplomom.

Výsledky- 1. kategória:

Poézia    Próza