• december

• VŠETKOVEDKO a EXPERT GENIALITY SHOW

1.12. si žiaci 1. stupňa mohli vyskúšať svoje vedomosti z matematiky v celoslovenskej súťaže Všetkovedko. Najúspešnejšími sa stali Filip Solár, Sára Tomaškovičová a Adela Hlúchová.

1.12. prihlásení žiaci druhého stupňa súťažili v rôznych oblastiach súťaže Expert Geniality show. Najúspešnejšími sa stali: Ferech Adam 6.B, Šikula Matúš 7.A, Soják Samuel 7.B a Lopatka Adam 8.B. A tu sú ich podrobné  výsledky:   expert_geniality_show.docx

MIDICOOLVOLLEY

4.12. žiačky Valika Sobotová, Petra Polakovičová, Janka Chrvalová, Nikola Magnusová, Lea Kimmerlingová a Ivana Blanárová reprezentovali našu školu v súťaži Midicoolvolley v Bučanoch. V obidvoch kolách získali 1. miesto.

VIANOČNÉ POSEDENIE ZAMESTNANCOV

7.12. sme uskutočnili vianočné posedenie pre zamestnancov školy s bývalými učiteľmi, na ktoré si pripravili pekný kultúrny program  žiaci druhého ročníka a vyučujúce prvého stupňa.

BESEDA- NA CESTE K MUŽNOSTI

7.12. abslvovali siedmaci besedu s odbornou lektorkou na tému "Na ceste k mužnosti".

FUTSAL- okresné kolo

8.12. žiaci M. Kováč, Š. Medzibriczkí, R. Zima, M. Šipkovský, M. Hink, M. Bučko a M. Tomáška reprezentovali školu v okresnom kole futsalu v kategórii starší žiaci. Podelili sa o 5.-8. miesto.

ŠACH- krajské a celoslovenské kolo

10.12 z krajského kola v šachu priniesla 3. miesto a postup do celoslovenského kola Petra Jančovičová zo 7.A.     V celoslovenskom kole, ktoré sa uskutočnilo 17.12 v Humennom sa umiestnila na 19. mieste.

BESEDA S PRÍSLUŠNÍKOM POLÍCIE

16.12. šiestaci absolvovali besedu s príslušníkom policajného zboru o  šikanovaní, jeho prejavoch  a o jeho predchádzaní.

VIANOČNÝ KONCERT ZUŠ

17.12. vystúpili naši žiaci navštevujúci hudobný odbor ZUŠ vo Vrbovom  na tradičnom predvianočnom koncerte, ktorý sa uskutočnil v priestoroch našej školy spolu s výstavou prác výtvarného odboru.

VIANOČNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ

18.12. odohrali žiaci základných škôl z Vrbového, Trakovíc, Trnavy a Chtelnice Vianočný volejbalový turnaj, ktorého víťazom sa stalo družstvo  našich žiakov.

VIANOČNÝ PROGRAM "NESIEM VÁM NOVINY"

Posledný deň pred vianočnými prázdninami- 22. december patril rodine Hlbockých, ktorá sa predstavila  hudobným vystúpením "Nesiem Vám noviny" a potom sa o program postarali všetky triedy krátkym vystúpením na vianočnej besiedke.