• október

•                  Výstava ovocia a zeleniny, jesenné aranžovanie

5.10. si žiaci prezreli výstavku ovocia a zeleniny v Dome záhradkárov, žiaci 4. ročníka  pripravili jesenné dekorácie na pracovnom vyučovaní.

Jesenný zber papiera

20.a 21. 10. sa uskutočnil zber starého papiera. Výsledky v súťaži o najlepšiu triedu a jednotlivca nájdetu tu:

Zber_papiera-jesen_2015.xlsx

Halloween

27.10. sme pre žiakov učiacich sa anglický jazyk pripravili Halloweenské popoludnie s promenádou masiek a súťažami.

"Čertovský deň" v žiackej knižnici

27.10. sme pri príležitosti Dňa knižníc uskutočnili rozprávkový deň. Žiaci sa učili v rozprávkových kostýmoch a popoludnie v školskej knižnici sme tentokrát zamerali na rozprávky o čertoch.

Dopravná výchova

27.10. prváci absolvovali besedu s policajtkou zameranú na dopravnú výchovu a 28.10. deviataci absolvovali testy zamerané na profesijnú orientáciu.

29. a 30. 10. - jesenné prázdniny