• marec

• 7.3. si žiaci 1. stupňa pozreli divadelné predstavenie Koza rohatá v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava v Bratislave.

8.3.   zorganizovali divadelné predstavenie pre učiteľov- v divadle Astorka v Bratislave si pozreli hru Čudné popoludnie doktora Zvonka Burkeho.

8. a 9. marca si naši žiaci Babčan, Valovičová (3.A), Kyselica (4.A) a Jančovičová (7.A) "zmerali sily" so svojimi rovesníkmi  v okrese v matematickej súťaži Pytagoriáda.

15.3. sme v prváckych triedach privítali predškolákov s ich pani učiteľkami. Prišli sa zoznámiť so svojimi budúcimi kamarátmi a prostredím školy pred zápisom do 1. ročníka.

15.3. vybojovali mladší žiaci (Machovič, Král, Slabý, Konečný, Lukáč, Fekete) 1.miesto v súťaži O pohár riaditeľa ZŠ Dechtice. Starší žiaci (Šipkovský, Kováč M. a Vrábel) priniesli 3. miesto.

17.3. nás úspešne reprezentovali žiaci v krajskom kole biologickej olympiády. Adam Lopatka získal 3. miesto v teoreticko-praktickej časti. Úspešne zvládli úlohy aj Danka Zmeková a Matúš Malec v projektovej časti.

21.3. v krajskom kole stolného tenisu získali naši žiaci Kováč Martin, Mrázik Stanko a Martin Mikuš 3. miesto.

17. a 31.3. uskutočnili školské kolá súťaže Hollého pamätník. Výsledky sú nasledovné:

Poézia                                                    Próza

1.kategória 1. miesto Slabá L. 1.kategória 1. miesto  Cepková V.
            2.miesto Solár, Suchánová   2. miesto Hlúchová A.
            3.miesto Biskorovajná T.   3. miesto Piešťanský, Vlkovičová

2.kategória 1.miesto Hrašnová M 2.kategória 1.miesto Farkašová N.
            2.miesto Ščípa S.   2.miesto Švec R.
            3.miesto Kinčíová T.   3. miesto Obalová, Mondek

3.kategória 1.miesto - 3.kategória 1.miesto Damaškovičová E.
            2.miesto Kinčíová P.   2.miesto Jančovičová P.