• február

• BIOLOGICKÁ OLYMPIÁDA -okresné kolo

3.2. sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola biologickej olympiády- kategória C. Pre školu získali aj vďaka pani učiteľke Kubíčkovej popredné ocenenia- Adam Lopatka 1. miesto a Matúš Malec 2. miesto v prakticko-teoretickej časti a Danka Zmeková 2. miesto v projektovej časti.

DEJEPISNÁ OLYMPIÁDA-okresné kolo

10.2. reprezentovali našu školu v okresnom kole dejepisnej olympiády žiaci: Adam Ferech, Petra Jančovičová, Matúš Machovič, Matej Kubiš a Roland Rybanič. Umiestnenie dosiahol Adam Ferech, ktorý obsadil 2. miesto. Žiakov pripravoval pán učiteľ Hipík.

VESMÍR OČAMI DETÍ

Zuzka Lukáčiková                                      Valentína Crhonová-3. miesto              Tobias Kollárik- 1. miesto

Aj v tomto školskom roku sa žiaci našej školy zapojili do výtvarnej súťaže Vesmír očami detí.  Tentokrát sme 19.2. do Hvezdárne v Hlohovci poslali vybrané práce žiakov 4.B, ktoré s nimi pripravila p. uč. Galbová. Vo vyhodnotení regionálneho kola obsadil Tobias Kollárik 1. miesto a Valentína Crhonová-3. miesto.

JARNÉ PRÁZDNINY

v Trnavskom kraji deti oddychovali v týždni od 22.-26. 2. 2016.