• január

• ZLÚČENIE ŠKOLY SO ŠKôLKOU

1.1. sa Základná škola v Chtelnici zlúčila s Materskou školou v Chtelnici a vznikol samostatný subjekt pod názvom Základná škola s materskou školou, Nám. 1. mája 3, Chtelnica.

DETSKÝ KARNEVAL

22.1. sa uskutočnil detský karneval v Kultúrnom dome PD. Deti sa zabavili s profesionálnymi animátormi, ktorí previedli po parkete všetky masky, súťažili a tancovali s nimi. Najkrajšie masky získali hodnotné ceny. Po rozdaní tomboly si malí s veľkými spoločne zatancovali.

STOLNÝ TENIS- okresné kolo

27.1. v okresnom kole súťaže v stolnom tenise v Piešťanoch získali pre našu školu 1. miesto žiaci: Mrázik S., Kováč M. a Mikuš M.

MIDICOOLVOLLEY- okresné kolo

28.1. odohrali žiačky V. Sobotová, P. Polakovičová, J. Chrvalová, N. Magnusová a S. Homolová volejbalový zápas v Trakoviciach.

XI. ŠKOLSKÝ PLES

30.1. sa uskutočnil už 11. ročník školského plesu, ktorý organizujú spoločne Základná škola a OZ ZRPŠ pri ZŠ v Chtelnici.Do tanca hrala skupina Quatro, pripravená bola bohatá tombola. Zábava pokračovala do skorých ranných hodín.