• február

• XIV. školský ples

Aj napriek menšiemu záujmu verejnosti rodičovská rada spolu so školou zorganizovala už XIV. ročník školského plesu, ktorý sa konal 9.2. O dobrú zábavu sa postarala hud. skupina Gin Tonic. Aj touto cestou ďakujeme všetkým rodičom, sponzorom za pomoc pri organizovaní plesu a sponzorské príspevky.

Biologická olympiáda- okresné kolo

V okresnom kole biologickej olympiády (kategória C- prakticko-teoretická časť) získal pekné 3. miesto Adam Ferech (9.B). Súťaž sa uskutočnila 12.2. v Piešťanoch.

Dejepisná olympiáda- okresné kolo

14.2. v okresnom kole dejepisnej olympiády získala 1. miesto Sofia Hipíková (6.A), 3. miesto Tamara Jančovičová (6.A) a úspešným reprezentantom bol vo svojej kategórii aj Adam Ferech (9.B).

Detský karneval

15.2. sme zorganizovali v jedálni školy tradičný detský karneval. Najkrajšie masky boli ocenené, deti čakala bohatá tombola a občerstvenie v bufete. O výzdobu sa postarali deviataci a program zabezpečil Krokodub. Deti súťažili, bavili sa a tancovali.

Hollého pamätník-školské kolo

20. 2. sa v školskej knižnici uskutočnilo šk. kolo súťaže Hollého pamätník pre žiakov 1. stupňa s nasledovnými výsledkami: