• jún

• MDD

Program MDD bol v tomto roku bohatý. Dňa 3.6. sme pre deti zorganizovali workshop Ako pracuje záchranná služba, záchranári prišli so sanitkou, ktorej vybavenie a prácu im záchranári ukázali. Okrem súťaží a aktivít v triedach bol pre deti pripravený aj výchovný koncert OZ Škola života pod názvom "Potulky Slovenskom" pre mladších žiakov a "Čo je veľa, to je veľa" pre starších žiakov.

Školské výlety

Pokračovali aj v júni. Siedmaci sa vybrali do Trenčína na hrad a krátku turistiku do Haluzickej tiesňavy. Deviataci a časť ôsmakov obdivovali hlavné mesto susedného Česka- Prahu a piataci (5.A) navštívili naše krajské mesto- Trnavu a tu si prezreli Západoslovenské múzeum a centrum mesta.

Žiaci 1. stupňa absolvovali na konci školského roka filmové predstavenie Transylvánia 3 v Piešťanoch.

Vyhodnotenie celoslovenskej výtvarnej súťaže Povesti Dunajskej kráľovnej

13.6. sa žiaci 3.B - Christopher Michael Pišný a Kristína Lukačovičová (v zastúpení za Emmu Vargovú) zúčastnili vyhodnotenia celoslovenskej výtvarnej súťaže Povesti Dunajskej kráľovnej, ktorú organizovala piešťanská mestská knižnica. Pozreli si výstavu, krátky kultúrny program a prebrali ceny. Na záver bolo pre nich pripravené občerstvenie. Súťaž sa konala na počesť 100. výročia narodenia spisovateľky Márie Ďuríčkovej.

Vernisáž výstavy pri príležitosti 100. výročia narodenia Márie Ďuríčkovej

24.6. sa žiaci tretieho ročníka zúčastnili v Mestskej knižnici v Piešťanoch otvorenia výstavy pri príležitosti 100. výročia narodenia spisovateľky Márie Ďuríčkovej. Stretli sa tu nielen s jej knihami, ale aj so známymi i menej známymi tvorcami detských kníh, ilustrátormi, zástupcami vydavateľstiev.

Návšteva PVOD v Kočíne

Posledné dni školského roka využili ešte aj druháci k prehliadke živočíšnej výroby v PVOD v Kočíne. Dostali zaujímavé informácie o chove zvierat  a tiež bohaté občerstvenie.

Slávnostné ukončenie školského roka 2018/19

Uskutočnilo sa 28.6. pred budovou školy. Po slávnostnom príhovore riaditeľa školy boli ocenení úspešní žiaci, prítomným sa prihovorili deviataci a s krátkym programom ukončili slávnosť prváci. Prajeme Vám pekné prázdniny!