• November

• Okresné kolo -šach

8.11. nás v okresnom kole šachovej súťaže reprezentovala  ôsmačka Petra Jančovičová, ktorá obsadila pekné 2. miesto.

Literárna exkurzia

9.11. absolvovali ôsmaci literárnu exkurziu v Modre, kde sa dozvedeli zaujímavosti zo života Ľudovíta Štúra  a  na Dobrej Vode si prezreli pamätnú izbu Jána Hollého.

Divadelné predstavenie pre žiakov 1. stupňa

14.11. navštívili žiaci 1. stupňa Divadlo Jána Palárika v Trnave, kde si prezreli predstaveni hosťujúceho Spišského divadla pod názvom Pán Tragáčik a templári.

Komparo

16.11. žiaci deviateho ročníka písali skúšobné testovanie zo slovenského jazyka a z matematiky- Komparo

Divadelné predstavenie zamestnancov školy

16.11. sme zorganizovali divadelné predstavenie aj pre zamestnancov školy- tentokrát sme si v Divadle Andreja Bagara v Nitre pozreli predstavenie Z rúčky do rúčky.

Exkurzia Praha

17. a 18.11. mali žiaci deviateho ročníka možnosť zúčastniť sa exkurzie do Prahy, kde si prezreli hlavné historické pamiatky - Václavské námestie, Staromestské námestie, Pražský orloj, Prašnú bránu, Karlov most, na Hradčanoch Chrám sv. Víta, Vladislavskú sálu, výmenu stráži na hrade a Zlatú uličku. Tiež sme s nimi navštívili galériu s expozíciami obrazov Alfonza Muchu a Salvadora Dalího.

Testovanie T5

23.11. žiaci piateho ročníka absolvovali celoslovenské  testovanie  zo slovenského jazyka a matematiky. Z matematiky sme dosiahli 60,4% a zo slovenského jazyka a literatúry 62,1%.

Strelecké preteky

30.11. sme sa po uskutočnení školského kola streleckých pretekov zúčastnili aj okresného kola tejto súťaže v Piešťanoch.

Reprezentovali nás nasledovní žiaci: Andrej Fekete (8.B), Brezula (9.A), Patrik Bukovský (9.B) a  Samuel Ščípa (7.B)