• Máj

• Beseda s príslušníkom polície

Dňa 2.5. sa uskutočnila beseda s príslušníkom polície pre žiakov piateho ročníka na tému prevencia šikanovania a 9.5. pre žiakov šiesteho ročníka na tému kyberšikana.

Mc Donalds cup

V súťaži najmladších žiakov naši reprezentanti Čeliga T., Piešťanský D., Hamšík J., Reško B., Ferech D., Babčan D., Lukačovič Ľ., Suchánová T. a Mrázová P. postúpili do štvrťfinále.

Na bicykli bezpečne

V okresnom kole tejto súťaže sme obsadili 5. miesto.

Mladý záchranár

11.5. školu reprezentovali  v tejto súťaži mladší žiaci: Kollárik T., Kopál J., Lukáčiková Z., a Kolláriková T. a starší žiaci: Machovič M., Suchá B., Homolová P. a Fekete A. Títo získali pekné 3. miesto.

Deň matiek

Dňa 14.5. vystúpili naši prváci, tretiaci a štvrtáci s krátkymi scénkami, básňami a piesňami  v jedálni základnej školy. Svoj program venovali všetkým mamičkám a babičkám.

Školský výlet - 8.B

Dňa 25. a 26.5. absolvovali žiaci 8.B  dvojdňový výlet. Navštívili Bratislavu, kde si prezreli pamiatky mesta  a na spiatočnej ceste ich autobus  nechal na Dobrej Vode, kde strávili večer a ďalší deň hrami, prechádzkami a ukončili ho turistickým návratom cez hory do Chtelnice.

Škola v prírode

Týždeň od 29.5. do 2.6. prírodu poznávalo a učilo sa v nej správať aj 39 tretiakov a štvrtákov, ktorí absolvovali Školu v prírode v rekreačnom zariadení Tesáre v okrese Topoľčany. Počas pobytu v nej navštívili aj Bojnú, Hradisko, Ranč pod Babicou i  Topoľčiansky hrad.

Školský výlet 7.A,B

31.5. siedmaci navštívili výchovno-vzdelávacie centrum Atlantis v Leviciach a prezreli si skalné obydlia v Brhlovciach.