• Február

• Detský karneval

Dňa 10.2. sa uskutočnil detský karneval. V tomto šk. roku prvýkrát spoločne s materskou školou a prvýkrát v školskej jedálni. O zábavu sa postarali profesionálni animátori,  najkrajšie masky boli odmenené cenami, deti sa tešili vyhratej tombole a nakoniec  si  všetci dobre zatancovali.

Dejepisná olympiáda- okr. kolo

V okresnom kole dejepisnej olympiády reprezentovali školu nasledovní žiaci:

Ďuriš   -(4. miesto), Ferech  -(10.miesto), Jančovičová  -(5. miesto) , Lopatka A-9.B- (4. miesto), Kinčíová P.-9.B- (7. miesto)

Olympiáda anglického jazyka- šk. kolo

Dňa 15.2. sa uskutočnil školské kolo olympiády ANJ. Najlepšie skončili Matúš Šikula-8.A - 1. miesto a Zdenka Magnusová -9.B-

2. miesto

Biologická olympiáda-kat. C-prakticko-teoretická časť- okr. kolo

Dňa 16.3. nás úspešne v okresnom kole biologickej olympiády reprezentovali Adam Lopatka, ktorý získal 1. miesto a Matúš Malec obsadil 2. miesto- obidvaja z 9.B