• Jún

• MDD a školské výlety

MDD sme v tomto šk. roku v škole strávili rozdielne. Väčšina tretiakov a štvrtákov oslavovali MDD v škole v prírode, ich zvyšok spolu s prvákmi a druhákmi absolvovali školský výlet do  ZOO v Bojnej a včelársky chodník v Drahovciach. Šiestaci boli na školskom výlete v Bratislave a ostatní žiaci strávili MDD so svojimi triednymi učiteľmi na túrach, opekačkách alebo hrami a súťažami. Dvojdňový školský výlet do Kremnice absolvovali žiaci 9.B hneď nasledujúce dni.

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže "Ľudové zvyky, kroje, tradície a remeslá"

Vo výtvarnej súťaži "Ľudové zvyky, kroje, tradície a remeslá", ktorú vyhlásil a organizoval Trnavský samosprávny kraj spolu s obcou a školou v Krakovanoch uspeli aj naši žiaci, ktorí si v nedeľu 25.6.2017 prevzali odmeny v amfiteátri v Krakovanoch. Tu sú naše umiestnenia:

Damaškovičová Sára-4.A- 2. miesto

Heráková Táňa-4.A- cena Múzea za krakovskú bránu

Biskorovajná Tamara- 3.A- cena detskej poroty

Vyhodnotenie celoslovenskej výtvarnej súťaže "Vesmír očami detí"

Dňa 15.6. 2017 sme dostali poštou vyhodnotenie celoslovenskej výtvarnej súťaže "Vesmír očami detí", kde uspela práca Timei Smolkovej, žiačky 3.A triedy, ktorá sa umiestnila na 1. mieste. Cena jej bola odovzdaná na koncoročnom vyhodnotení.

Posledné školské výlety

Boli zorganizované pre žiakov 5. ročníka v Bratislave dňa 6.6. a pre žiakov 9.A, ktorí pobudli v Tatrách vo víkendových dňoch 16.-18. júna.

Koniec šk. roka 2016/17

Slávnostné ukončenie šk. roka 2013/17 sa uskutočnilo v piatok 30.6. pred budovou školy. Žiaci si vypočuli príhovor riaditeľa školy, rozlúčkovú reč deviatakov. Ocenení boli všetci žiaci, ktorí v priebehu roka úspešne reprezentovali školu v rôznych predmetových olympiádach a súťažiach.

Vyhodnotenie šk. roka 2016/17 nájdete aj na stránke školy v ľavom menu- Dokumenty školy, alebo v Ročenke.