• Jarný zber papiera - aktualizácia

• Dodatočne môžete priniesť zberový papier aj v pondelok 11.4. od 14,00 do 17,00 hod!

Základná škola organizuje zber starého papiera v dňoch 4. a 5. apríla. Zviazaný papier sa bude vážiť v čase od 14.00-17.00 h pri bočnom vchode do školy.

• Zápis detí do 1. ročníka

Obec Chtelnica ako zriaďovateľ Základnej školy s MŠ, Nám. 1. mája 3, Chtelnica  oznamuje, že zápis detí                                                      do 1. ročníka základnej školy

sa uskutoční v dňoch 5. a 6. apríla 2022 v čase od 14:00 hod. do 17:00 hod v priestoroch základnej školy

(Organizáciu a priebeh zápisu zabezpečí riaditeľ príslušnej základnej školy.)

Zapísať treba všetky deti, ktoré sú narodené s dátumom od 1.septembra 2015 do 31.augusta 2016,

aj deti, ktoré mali v minulom školskom roku odloženú povinnú školskú dochádzku.

Na zápis treba prísť s dieťaťom  a priniesť treba:

-rodný list dieťaťa (iba k nahliadnutiu-netreba kópiu vytlačiť)

-vytlačenú a obidvomi rodičmi podpísanú prihlášku  kliknite dole na odkaz Elektronická prihláška, vyplňte, vytlačte a podpíšte. Ak nemáte možnosť vytlačiť ju, napíšte to do poznámky),

-v prípade, že zvažujete odklad povinnej šk. dochádzky, treba sa (lepšie už dopredu) objednať do CPPPa P v Piešťanoch (t.č. 033 77 43423) alebo ŠPP vo Vrbovom (t.č. 033 77 92324).

- ak malo dieťa v minulom šk. roku odloženú školskú dochádzku, je dobré absolvovať vyšetrenie v poradni, kde mu potvrdia školskú  zrelosť (môžete tiež absolvovať ešte pred zápisom)

- v prípade, ak vyznačíte záujem o ŠKD, môžete vyplniť, podpísať a priniesť aj priložený zápisný lístok do ŠKD (ušetríte si čas na zápise). Zapisny_listok_do_SKD(1).docx​​​​​​​​​​​​​​

usmernenie_k_zapisu_do_1._rocnika.pdf